Fotograf Fotografka

Ti, kteří by chtěli získat tuto odborku, by měli znát různé techniky umělecké i dokumentární fotografie, zvládat grafické zpracování fotografií a jejich prezentaci. Měli by se zajímat o významné osobnosti fotografie, znát zdroje fotografické literatury a s jejich pomocí se v tomto oboru zdokonalovat.

Odborka je ke stažení zde.

Fotograf_verson2

Do odborky Fotograf/Fotografka se vrhl 311. skautský oddíl Káňata. Držíme jim palce, ať odborku dotáhnou!

V loňském ročníku časopisu Skaut vycházela odborka Fotograf/Fotografka na pokračování:

fotograf_Skaut 2016-10

fotograf

Únor

Skaut 2017-2_Fotograf

Duben

fotograf_Skaut 2017-4

Červen

Fotograf_Skaut 2017-6

Inspirace z časopisu SKAUT

umelec_prirody_a_fotograf_sk

Honza

Nazdar všichni fotografové.
Mám otázku k odborce fotograf / fotografka.
Pokud jsem pochopil správně, tak f-ci patrona může plnit pouze člověk, který již má odborku splněnou (nebo se pletu?).
Jak se můžu stát patronem, pokud nikoho, kdo by plnil f-ci patrona pro mě neznám? Většinu věcí zhruba splňuju …
Odborka mi přijde zpracovaná super a fajn jsou i připojené články.
Díky za odpověď
Honza

Gymi
Reply to  Honza