Hacker Hackerka

Ti, kteří by chtěli získat tuto odborku, by se měli hluboce zajímat o svět kolem sebe a být poháněni nekonečnou zvědavostí dozvědět se o všem, co se děje okolo nich. Hackeři jsou schopni upravovat a měnit věci, aby fungovaly jinak, než bylo jejich původním účelem a smyslem. Výsledkem jsou věci sloužící jinému účelu než původně, vylepšené, demonstrace fyzikálního jevu, ukázka technické zajímavosti či prostá radost z pocitu „To vím, to znám, to ovládám“.

Odborku lze stáhnout zde.

Hacker_verson2

Inspirace  odborce

Hacker Skaut 2018-4(1)-2

Peggy

Osobně se myslím že by se ta odborka měla jmenovat spíš Lifehacker 🙂

Reply to  Peggy

Vlastně to takto bylo i psané, takže by se tak klidně jmenovat mohl (:

viktor
Reply to  Peggy

já si myslím že by nás měli učit oprvdoví hacky a po internetu

TKPŽ
Reply to  viktor

Ach jo ty chceš po skautu aby tě učil protizákonnou činnost? btw co máš vlastně pořát s tim internetem?

Leo

Whitehating by byla sranda 😀

Mouka
Reply to  Leo
9 měsíců před

To by znělo spíš jako „bílé nesnášení“ takže fakt ne

burneraccount513246
1 rok před

Jedna malá věc byl ten kluk v tom komiksu chytrý tak bude používat tails os.
Takže při útěku jen vyndá flešku z počítače .
Just saying

Lili
1 rok před

Takovou odborku bych jsem chtěla, ale nevím jak na to. (naučili byste mi to prosím někdo ? Nebudu to dělat pro zlo)

Last edited 1 rok před by Lili
scoutcavalry
Reply to  Lili
9 měsíců před

ne primo hackovani, spise prikazy v pythonu:www.sallyx.org/sally/python/python10.php
PS: jestli pouzivas win10 tak si otevri nabidku start a zadej cmd a stiskni enter. spusti se ti prikazovy radek a tam muzes zkusit par prikazu napr. ping http://www.google.com (tim se dozvis IP adresu googlu) nebo ftp 142.251.36.68 (tim se zkusis napojit na IP adresu 142.251.36.68(to je IP adresa googlu)).

scoutcavalry
Reply to  scoutcavalry
9 měsíců před

sorry u pingovani neni to „http://“(nevim proc mi to tam dalo)