Ježíšův kamarád Ježíšova kamarádka

Od těch, kteří by chtěli získat tuto odborku, se očekává schopnost hlubšího pochopení věrouky své církve a prohloubení křesťanské víry. Také schopnost srozumitelně vysvětlit, čemu a proč věří, co pro ně znamená Bůh a život v církvi. Měli by mít hlubší vhled do historie křesťanství.

Odborku lze stáhnout zde.

split_Pracovni-list-Jezisuv-ucednik_uprava03

Komentujte!

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Takhle jsem se už dlouho nezasmál. Vážně musíte mást dětem hlavy? Akorát přijdou o logické myšlení. Myslet si, že je tady nějaký homofóbní masový vrah, kterého nazýváte “Bůh” je staré a díky novým poznatkům z vědy je prokázáno, že žádná nadlidská entita neexistuje. A už vůbec nechápu, proč nutíte ostatní inteligentní lidi věřit v něco, co neexistuje a nikdy neexistovalo. Výborná propaganda pro děti, soudruhu!

Nazdar, přiznám se, docela by mě zajímalo, jaké je “křesťanské stanovisko k ochraně života, sexualitě a manželství” (bod 8). Mám trochu strach, že tuším, jak to bylo myšleno. Díky!