Ke stažení

Zde najdete ke stažení (všechny materiály pouze pro vnitřní použití v organizaci Junák-český skaut):

Všechny odborkové listy

V zazipované složce je všech 57 odborkových listů (včetně Kuchaře/Kuchařky!). Doporučujeme tisknout na šířku, oboustranně a převrátit po kratším okraji. Lze tisknout jak barevně, tak v odstínech šedé.

Plakát všech odborek

Plakát ve formátu A2, možné vytisknout do klubovny. Je k dostání v JUNu v deskách s odborkovými listy.

Obrázky nášivek

Obrázky nášivek ke stáhnutí v zazipované složce v png formátu. Možné využít při programech, k vytisknutí na nálepky, na diplomy atp.

Obrázky nášivek ke stáhnutí v zazipované složce ve vektorech. Možné využít při programech, k vytisknutí na nálepky, na diplomy atp.

Vytvořili jste nějaké pěkné diplomy? Budeme rádi za sdílení! (odborky@skaut.cz)

Brožurka k odborkám

Brožurka by měla pomoci v základní orientaci mezi odborkami (ke stáhnutí v pdf). K čemu jsou odborky, jak vypadají, jak se plní atp. K dostání také na eshopu TDC nebo přímo v JUNU.

skaut_brozura_odborky_A5

Články ve skautských časopisech

K odborkám vycházejí články v časopise Skaut (od září 2016) vztahující se k jednotlivým odborkám. Jsou uloženy pod jednotlivými oborkami (např. Fotograf/Fotografka, Meteorolog/Meteoroložka).

Skauting 2017-2