Co se teď aktuálně děje

Aktuality ke dni 11. září 2017

(aktuality jsou upravovány tak jednou za dva měsíce)

• podmínkách Lvího skauta
  • připravujeme se na návštěvy akcí (Cintra, Korbo, SeVýz)
  • a máme radost, že se nám podařilo sehnat autory na odborky Religionista/Religionistka, Mytolog/Mytoložka, Dobrovolník/Dobrovolnice
  • věříme, že se nám podaří dokončit odborky Filmař/Filmařka, Horolezec/Horolezkyně
  • vypracováváme projekt revize Vlčků a světýlek

Aktuality ke dni 8. srpna 2017

• podmínkách Lvího skauta
  • odpovídáme na vaše dotazy ohledně plnění odborek
  • bereme v potaz všechny návrhy na nové odborky a diskutujeme o nich na poradách (jen v létě se nám prodlužuje doba odpovědí)
  • upravujeme web
  • připravujeme se na návštěvy kurzů

Sháníme pomoc:

I když už to vypadá, že odborky jsou už rozjeté a hotové, stále oceníme pomoc:

1. vytvoření odborky religionista (vytvořit odborku, na jejímž začátku si člověk vybere náboženství, pro které chce odborku plnit)
  2. oponentura/dokončení odborky filmař (máme první okomentovaný návrh, potřebujeme pomoct s dotažením)
  3. oponentura/dokončení odborky dobrovolník (máme první nástřel, potřebujeme pomoct s dotažením)
  4. napsání odborky skautské dědictví – myšlenkové základy skautingu

Pomáhat si ale můžeme i v používání odborek. Máte nějakou dobrou fotku z plnění. Nějaký zajímavý způsob zavedení odborek? Nějaký dobrý program na splnění odborek? Pošlete prosím na odborky@skaut.cz a rádi to zveřejníme.

Aktuality ke dni 6. června 2017

(aktuality jsou upravovány tak jednou za dva měsíce)

Pracujeme na:

• Odborka Kuchař/Kuchařka je sázena do grafického listu!
  • Připravujeme se na obrok a prezentaci odborek. Můžete se na nás těšit v DoproStanu.

Sháníme pomoc:

I když už to vypadá, že odborky jsou už rozjeté a hotové, stále oceníme pomoc:

4. napsání odborky vědec, chemik, fyzik, matematik… záleželo by na domluvě
  5. napsání odborky skautské dědictví – myšlenkové základy skautingu

Dorazilo poštou:

Na krajském kole Jihomoravského kraje měli účastníci v zadání, že mají vymyslet název (včetně genderových variant), nakreslit nášivku a připravit jeden bod dokaž to a dva ukaž se. Máme radost z toho, jak se jim to povedlo! Některé věci si bereme k srdci, např. rychle dodělat Kuchaře/Kuchařku.