Průvodce Průvodkyně křesťanskou kulturou

Ti, kteří by chtěli získat tuto odborku, by měli mít hlubší vhled do tradic křesťanství a jeho základních směrů. Měli by pochopit hlavní křesťanské obřady a symboly a porozumět provázanosti křesťanství se západní kulturou.

Odborku lze stáhnout zde.

Poutnik_za_pravdou_verson2

2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Piškot

Formulace podmínky 13 je mimořádně nešťastná, protože vyvolává představu, že bez konkrétních pasáží v bibli není možné zabývat se přírodou vědecky (LOL).

Jeňa

Pozor, není tam psané -které umožňují-, ale které umožnily, což je podstatný rozdíl. To by nestačilo takhle napsat, kdybych nezmínil(možná to víš taky), že v katolické církvi došlo k obrovskému rozvoji vědy. A katolická církev žila (aspoň by měla žít)z Písma svatého. Takhle to dává smysl, ne?

Jeňa

Ale taky máš pravdu, že to není nejlépe napsáno. Lepší by podle mě bylo třeba -které podpořily-.

Střelec

Paráda, díky za pěkně zpracovanou odborku, rád se do ní pustím. V bodu č 9 je překlep hasana místo hosana.