Seznam odborek

Zajímá vás, jaké jsou všechny odborky? Podívejte se na plakát!

Je tento seznam konečný? Není!

Chceme, aby odborky reagovaly na dobu a splňovaly požadavek aktuálnosti. Z toho důvodu necháváme jejich soubor otevřený.

Ve chvíli, kdy některý z úkolů zastará, vyměníme jej. Ve chvíli, kdy zastará celá odborka, bude vyřazena a nahrazena odborkou aktuálnější. Např. Smartphonista/Smartphonistka přestane být aktuální, když se místo chytrých telefonů bude běžně požívat novější technika, nebo odborky Geocacher/Geocacherka zastará tehdy, pokud významně klesne a zastará obliba geocachingu apod.

S novými náměty a trendy se může soubor odborek také rozrůstat. Prakticky se to projeví tak, že nová nebo změněná odborka bude ke stažení na webu odborek. Až bude po několika letech vydán dotisk, bude obsahovat provedené aktualizace také tištěná podoba, kterou si můžeš koupit.

Chybí ti nějaká odborka? Poznamenej si to a pak napiš i na odborky@skaut.cz. Zvážíme její přidání. Plníte v oddíle tradiční odborku, která je dobrá? Chcete se o ni podělit? Umíte si představit, že by se dala popsat pomocí odborkového pracovního listu? Napište nám a domluvíme se, jestli půjde zapojit.

skaut-odborky-plakat_upgrade_2