Tanečník Tanečnice

Ti, kteří by chtěli získat tuto odborku, by měli mít pohybové a rytmické nadání a aktivně ho rozvíjet. Měli by mít rádi pohyb a hudbu, mít přehled o tanečních stylech, vnímat tanec jako společenský prostředek a umět se podle toho chovat. Měli by umět zapojit tanec při oddílové činnosti a dovést jej předávat dál (např. při tvorbě rozcviček, pohybových her apod.).

Odborku lze stáhnout zde.

Tanecnik_verson2

Nabídka plnění od skautských tanečních

…prostudoval jsem odborku Tanečník/Tanečnice a chtěl bych nabídnout možnost plnění některých bodů v rámci našeho Skautského tancování (http://tancovani.skauting.cz/).

Myslím, že máme pro plnění velké části bodů kvalifikaci a zázemí.

Některé body je možné plnit prakticky kdykoliv (libovolný pátek, kdy se na tancování scházíme), další po předchozí domluvě.

Konkrétně dokážeme patronovat tyto body:

Dokaž to (hlavní podmínky)

body A, B, C kdykoliv

pro bod D (taneční různorodost) můžeme nabídnout účast na našich „workshopech“
pro bod D (Učitel/ka tance) – po předchozí dohodě

bod E dokážeme konzultovat, pokud si někdo vybera někoho z našeho týmu jako Patrona

Ukaž se (doplňující podmínky)

bod 1, 10 – po předchozí dohodě

body 2, 4, 5, 8, 9

bod 6 dokážeme konzultovat

Tzn. nedokážeme hodnotit pouze body 3 a 7.

Olda

Inspirace