Uzlař Uzlařka

Ti, kteří by chtěli získat tuto odborku, by měli ovládat uzlování a vyrábět z provázků, znát různé druhy provazů a provázků, trénovat chůzi na slackline. Neměla by jim být cizí práce s lanem, měli by umět postavit základní lanové překážky a dodržovat bezpečnost při všech těchto aktivitách.

Odborku můžete stáhnout zde.

Uzlar_verson2

O slackline:

Skaut 2014-6_uzlař

Znáte Ylvise a jeho Tracker ´s Hitch?

Skaut 2015-9_uzlař

1 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers

Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal \"Mnějéša\" Stasiak

Čau,
zkoušel někdo to rychlouzlování? 6 uzlů pod 10 vteřin mi přijde jako masakr – na základních původních 6 uzlů jsme měli 20 s a i tak to nebylo lehké (vázáno stylem 6 uzlovaček – uvaž naráz 6 uzlů, provaz smíš držet, ale nesmí se křížit – bez smyčky).
Je to v kategorii “zkus to”, tak mě to trochu uklidňuje, ale i tak – má tohle někdo splněný?

Dandalf

Ahoj,
u nás to taky nešlo nikomu udělat. Nakonec jsme se shodli, že to není 6 uzlů-10s, ale spíš na každý z těchto uzlů 10s… Myslím, že když se vaše vedení domluví, tak si můžete takto špatně formulovaný úkol takto upřesnit.